BŪRI TRUŠIEM

Trušu būrīšus izgatavojam no ekoloģiskiem materiāliem,kas nebūs kaitīgi arī,ja gadīsies kokā iegrauzties. Būrītis negrab (atšķirībā no plastmasnieka), kad trusēns pa to lēkā.

Esam ņēmuši vērā trušu saimnieku ieteikumus par to, kādam būrītim jābūt (trusītim patīk uzturēties uz plaukta), trepītes var ņemt nost, kad trusēns iemācās uz plauktiņa uzlekt. Būrīša augšas daļu var lietot atsevišķi piemēram, zālienā (taču to pārklājot lietus laikā). Šāds būrīša izmērs ir vislielākais, ko var ērti ievietot automašīnā, lai pārvestu mājās.

TRUŠU BŪRA izmēri - 85 x 57 × 45,5 cm

Tas paredzēts dzīvnieku turēšanai iekštelpās. Būris sastāv no grīdas paliktņa un noņemamas būra augšas daļas, kurā ir plaukts ar trepēm un barotava sienam. Būra un paliktņa nesošās detaļas ir gatavotas no finiera, dekoratīvās līstes ir koka. Paliktņa grīdā ir uzmantots OSB plāksne (rūpnieciski jau apstrādāta, lai neuzsūktu mitrumu). Perimetrs starp sienu un grīdu nohermetizēts ar silikonu. Būris apšūts ar cinkoto sietu, sieta acs izmērs 19 x 19 mm. Būra koka detaļas pārklātas ar Remmers firmas lineļļas aizsargkrāsu. 


Izgatavojam dažādas lietas no koka dzīvniekiem (aplociņus, būrus, mājiņas, nojumītes, rotaļlietas, tunelīšus trušiem).


Būris pilnībā saliekams (biežiem pārbraucieniem) un iekšā ir mājiņa, kura kalpo arī kā plauktiņš gulēšanai. Barotava izgatavota no koka


BŪRĪTIM SIETS IR TIKAI PRIEKŠĀ, NO 3 PUSĒM IR KOKS (lai nebirst gruži apkārt būrim) Iespējams saliekams variants (ar skrūvēm) un paceļams - noņemams arī vāks.


mājiņas izmērs 22 x 36 x 23  TRUŠA MĀJIŅA - LIEKAMA BŪRĪ VAI ĀRPUS TĀ. Iespējama arī krāsota balta, dzeltenīga vai brūna. IESPĒJAMI CITI IZMĒRI

Izmēri tie paši, tikai 3 sienas no finiera. Vairāk piemērots āram zem jumta - terasēs, piebūvēs, lodžijās, balkonos.

Būris 2 trušiem

57×57×126 cm

ĀRA MĀJA 1-2-3 PUNDURTRUŠIEM

Būris attiecīgi ir lielāks, ērtāks. Tomēr plauktiņu standartā liekam tikai vienu, jo trusīši parasti negrib gulēt katrs uz sava plaukta.

Izmēri: 

garums - 1,25 m                                                                                                                                                                                                                                                            platums - 0,5 m
augstums  - 0,57 m.
Plauktiņa izmērs - 0,5 m x 0,3 m.

Būra augša tāpat ir noņemama un lietojama atsevišķi.

1-2 TRUŠU BŪRIS LODŽIJAI VAI BALKONAM.

(saliekams,var ievietot pa šaurām durvīm!) Atsevišķi noņemams arī jumts. Var izgatavot dažādus izmērus

APLOCIŅI

Var izgatavot dažāda izmēra un konfigurācijas

BŪRIS PUTNIEM

BŪRIS KAĶIEMPatreiz audzētavā pieejami šādi būri