BŪRI TRUŠIEM

Trušu būrīšus izgatavojam no ekoloģiskiem materiāliem,kas nebūs kaitīgi arī,ja gadīsies kokā iegrauzties. Būrītis negrab (atšķirībā no plastmasnieka), kad trusēns pa to lēkā.

Esam ņēmuši vērā trušu saimnieku ieteikumus par to, kādam būrītim jābūt (trusītim patīk uzturēties uz plaukta), trepītes var ņemt nost, kad trusēns iemācās uz plauktiņa uzlekt. Būrīša augšas daļu var lietot atsevišķi piemēram, zālienā (taču to pārklājot lietus laikā). Šāds būrīša izmērs ir vislielākais, ko var ērti ievietot automašīnā, lai pārvestu mājās.

TRUŠU BŪRA izmēri - 85 x 57 × 45,5 cm

Tas paredzēts dzīvnieku turēšanai iekštelpās. Būris sastāv no grīdas paliktņa un noņemamas būra augšas daļas, kurā ir plaukts ar trepēm un barotava sienam. Būra un paliktņa nesošās detaļas ir gatavotas no finiera, dekoratīvās līstes ir koka. Paliktņa grīdā ir uzmantots OSB plāksne (rūpnieciski jau apstrādāta, lai neuzsūktu mitrumu). Perimetrs starp sienu un grīdu nohermetizēts ar silikonu. Būris apšūts ar cinkoto sietu, sieta acs izmērs 19 x 19 mm. Būra koka detaļas pārklātas ar Remmers firmas lineļļas aizsargkrāsu. 


Izgatavojam dažādas lietas no koka dzīvniekiem (aplociņus, būrus, mājiņas, nojumītes, rotaļlietas, tunelīšus trušiem).

Koka būris vienam trusītim maksā 150 EUR (ar mājiņu zem plaukta 180 EUR)


BŪRĪTIM SIETS IR TIKAI PRIEKŠĀ, NO 3 PUSĒM IR KOKS (lai nebirst gruži apkārt būrim) Iespējams saliekams variants (ar skrūvēm) un paceļams - noņemams arī vāks.


Būris pilnībā saliekams (biežiem pārbraucieniem) un iekšā ir mājiņa, kura kalpo arī kā plauktiņš gulēšanai. Barotava izgatavota no koka


Pārdodam metāla-režģa būrus no Vācijas (gar.95cm) un saliekamus āra aplociņus, arī ar sieta pārsedzi.


mājiņas izmērs 22 x 36 x 23  TRUŠA MĀJIŅA - LIEKAMA BŪRĪ VAI ĀRPUS TĀ. Iespējama arī krāsota balta, dzeltenīga vai brūna. IESPĒJAMI CITI IZMĒRI

Cena 30 EUR

Būris 2 trušiem

57×57×126 cm

Maksā 230 EUR (ar mājiņu zem plaukta 260 EUR)

Izmēri tie paši, tikai 3 sienas no finiera. Vairāk piemērots āram zem jumta - terasēs, piebūvēs, lodžijās, balkonos.

ĀRA MĀJA 1-2-3 PUNDURTRUŠIEM

Būris attiecīgi ir lielāks, ērtāks. Tomēr plauktiņu standartā liekam tikai vienu, jo trusīši parasti negrib gulēt katrs uz sava plaukta.

Izmēri: 

garums - 1,25 m                                                                                                                                                                                                                                                            platums - 0,5 m
augstums  - 0,57 m.
Plauktiņa izmērs - 0,5 m x 0,3 m.

Būra augša tāpat ir noņemama un lietojama atsevišķi.

1-2 TRUŠU BŪRIS LODŽIJAI VAI BALKONAM.

(saliekams,var ievietot pa šaurām durvīm!) Atsevišķi noņemams arī jumts. Var izgatavot dažādus izmērus

APLOCIŅI

Var izgatavot dažāda izmēra un konfigurācijas

Āra saliekams aplociņš (no Vācijas)

Garums - 2m, platums 1m, augstums 48cm. Augša atverama un durvis sānos.

BŪRIS PUTNIEM

BŪRIS KAĶIEMPatreiz audzētavā pieejami šādi būri