BRAUCAM PĒC TRUSĪŠA

Kad esat nolēmuši iegādāties pundurtrusīti un pilnīgi "nobrieduši" šim pasākumam, lūdzu, noteikti sazināties(vislabāk, rakstot WhatsApp) pa telefonu ar audzētavu un noskaidrot, kāds ir dotajā brīdī piedāvājums. Saņemsiet foto, ja būs nepieciešams. Ja jūsu izvēlētais dzīvnieciņš ir uz vietas un ir gatavs braukšanai mājup, ir iepriekš jāvienojas par atbraukšanas dienu un laiku. Tad arī jums pateiks, kurp braukt (tādas mājas Ozolītes nav). Ir iespējams trusēnu tikai pieteikt, rezervēt un braukt pakaļ pēc norunāta laika. Var visu trusēnam mājās sagatavot, bet var arī darīt otrādi - vispirms redzēt, kāds tad īsti trusēns būs pieaugušā izskatā, un tad braukt ar visu trusēnu uz veikalu iegādāties visu nepieciešamo. 

Braucot uz audzētavu, būtu jāņem groziņš vai kastīte (augstāka par kurpju kasti), ko var pārklāt ar lakatu vai dvielīti. Ja nebūs, mēs "iesaiņosim" mazuli papīra tūtā. Trusēns pa ceļam nekur nelec, bet ja nu tomēr sabīstās. Līdzi tiks dota pierastā barība Dobeles dzirnavnieka trušu barība ar lucernu un vēstulīte ar vajadzīgajiem datiem.

Iepriekš tāpat ir jābūt pašiem skaidrībā - gribat 1 trusēnu vai 2, jo tādā gadījumā vēlams 2 ņemt uzreiz vai ar pavisam nelielu laika atkāpi.