5. Veiksmes stāsts - KĀ SADZĪVO 2 PUNDURTRUSĪŠI

Pundurtrusītis - bezgala mīlīgs dzīvnieciņš. Man ir paveicies,man ir divi šie jaukumiņi. Auntrusītis - Ogle (jā,zinu,interesants vārds baltam trusītim:) ) un lionhead - Mona. Abas ir ņemtas no vienas audzētavas,ir 4 mēnešus vecas,pie manis ir 3 mēnešus.

  Meitenes dzīvo savā pilī,kuru taisīja mans vīrs,bet vismīļākā atpūtas vieta ir palmas pods. Viņas ir neaprakstāmi ziņkārīgas,ielīdīs visneiedomājamākajos stūros. Ir arī pamanījušās demontēt tapetes vienā istabas stūrī,bet tā mūsu vaina,jo atstājām bez uzraudzības. Arī remonts jau sen bija vajadzīgs:) Vislielākā draudzene viņām ir mana meita Rūta,vienmēr no viņas dabū kādu gardumu. Pirmo mēnesi abas varēja brīvi pārvietoties pa istabu,bet tad sapratām,ka tā gluži nav laba doma. Mazliet pārtaisījām pili,šobrīd viņas tiek ārā,kad mēs izlaižam. Pilī viņas ir tikai pa nakti.

  Dzīve ar diviem trušiem ir savādāka kā ar vienu,viss ir dubultā - arī nedarbi :). Gan mums,gan arī trušiem ir interesantāk,ja neviens no mums nav  mājās,viņas ir viena otrai. Sadzīvo viņas lieliski,bet lielu lomu arī tajā spēlē tas,ka kopā ir kopš mazotnes. Savu izvēli par labu divām nenožēloju..