3. Pelēkais pērļu pundurtrusītis Čips

Esmu mazais, pelēkais pērļu puisītis vārdā Čips, dzimis 11.08.2018. audzētavā "Ozolītes", Ķekavā.

Vēlos mazliet pastāstīt par sevi...

Jau  9 mēnešus man ir savi saimnieki un man iet ļoti labi, man pašam ir savs būrītis un būrītī ir maza koka mājiņa, kurā varu paslēpties un mierīgi pagulēt... Mani iepriecina tas, ka man tiek dota iespēja pa dienu paskraidīt pa istabu un paspēlēties ar savām divām draudzenēm - cilvēkmeitenēm.

Man ļoti patīk iepazīt visu jauno, esmu ļoti ziņkārīgs trusēns. Vēl man ļoti patīk spēlēties ar papīra bumbiņām, es tās paņemu mutē un metu projām, tāpat es to daru ar maziem plastmasas trauciņiem un citām lietām, ko varu satvert mutē. Meitenes man parasti sagatavo trases ar dažādiem šķēršļiem, kuras man ir jāpārvar un man tas ļoti patīk. Vēl man patīk lēkāt pa dīvānu un no priekiem lēkt ar visām četrām ķepām uz augšu, tas no malas izskatās diezgan smieklīgi :)

Meitenes parasti man uztaisa no spilveniem mazu tunelīti pa kuru tad es joņoju ļoti ātri un citreiz, kad piekūstu pat aiz kāda no spilveniem paslēpjos un paguļu uz sāna.

Esmu ļoti, ļoti mīlīgs un sabiedrisks trusēns! Kad meitenes un saimniece mani mīļo es viņas arī samīļoju - nolaizu vaidziņus un degungalu.

Es eju arī ārā! Man uzliek siksniņu ap ķepiņām un es dodos pastaigā pa dārzu! Pastaigas laikā es roku mazas bedrītes, ēdu zālīti un vienkārši tāpat tik skraidu pa dārzu. Pagaidām man vēl top neliela koka sētiņa, kuru liks dārzā un tad man nevajadzēs pavadiņu! Kad es dodos kaut kur tālāk ciemos, tad mani ieliek pārvedājamā mājiņā, kurā ir daudz vietas, gaisa un man tur ir ļoti ērti.

Vēl man patīk kārpīties pa segu, kad tieku ārā no būrīša, tad uzreiz kašņāju un līdzinu segu :)

Esmu ļoti kārtīgs trusēns un nokārtojos parasti vienā būrīša stūrī! Man ļoti garšo āboli, banāni, grauzdēta sēklu maizīte un saulespuķu sēklas, ēdu arī veikalā nopērkamo sauso barību un sienu. Citreiz meitenes mani palutina ar svaigu zālīti, tad to ēdu pilnām mutēm.

Esmu arī šādus tādus nedarbus sadarījis, man ļoti garšo tapetes dzīvojamajā istabā, citas gan nē! Citreiz pagraužu sava burīša restes, graužu tad, kad gribu tikt paskraidīt vai ko garšīgu apēst!

Viena no saimniecēm sauc mani par Čipa kungu. Man tas ļoti patīk.

Es patīku visiem, kas mani ierauga, laikam esmu ļoti simpātisks!

Dzīvoju es nelielā ciematiņā Skrīveros un esmu laimīgs!

Ar mīļiem sveicieniem,

      Čipa kungs :)